تصویر support
June 06, 2015

در راستاي گسترش همكاريهاي دو طرفه بين سيستمهاي بانكي و صنعت ريخته گري ، هيات عالي رتبه هشت نفره از بانك توسعه صادرات ايران و مسئولين شعبه استان آذربايجان شرقي اين بانك از شركت ريخته گري بازديد نمودند . در اين ديدار كه جناب آقاي دكتر عيوض لو عضو هيات مديره بانك توسعه صادرات ايران و جناب آقاي جباري سرپرست شعبه استان و ساير روساي اجرائي استاني آن را همراهي ميكردند ، هيات ميهمان در ابتدا با ميزباني و راهنمائي مديريت محترم عامل شركت جناب آقاي مهندس شريعت دوست از كارگاههاي ذوب ، خطوط قالبگيري ، ماهيچه سازي ، شات بلست ، تميزكاري و ساير واحدهاي شركت بازديد مبسوط و كاملي نموده و ايشان توضيحات فني مربوط به كارگاهها و مسائل توليد را به ميهمانان ارائه و پاسخهاي لازم را به آنها دادند . بعد از بازديد از كارگاهها جلسه كاري با حضور مديران شركت و هيات ميهمان برگزار گرديد و در آن مدير عامل شركت با خوش آمد گوئي به ميهمانان گفت حضور شما عزيزان در صحنه صنعت و توليد مايه خرسندي ماست و همچنين نشانگر رسالت بزرگ شما در كمك به رشد صنايع مادر ميباشد .

امروز ما بيشتر از گذشته به حمايت سيستم هاي بانكي احتياج داريم و حمايت اين سيستم ها ميتواند در موفقيت و توليد شركتهائي كه نقش بسزائي در توليدات تكنولوژيك داخلي دارند موثر باشد . در جائي ديگر ايشان فرمودند : اين شركت جزو شركتهاي است كه توانسته است با صادرات توليدات خود به شركتهاي پيشرفته اروپائي ، فعاليت و توجه ويژه اي به اين امر اختصاص بدهد ، و اينها ميسر نخواهد بود مگر اينكه سيستم بانكي با سازوگاري قوي بتواند تسهيلات كارآمدي را به ما ارائه نمايد .

بعد از سخنان مديرعامل شركت ريخته گري ، عضو محترم هيات مديره بانك توسعه صادرات ايران جناب آقاي عيوض لو در سخنان خود فرمودند : حضور در شركت ريخته گري و نظاره كردن فعاليتهائي كه نشان از تعهد و تلاش كاركنان و بدنه مديريت متخصص اين شركت را دارد براي اينجانب و همراهان بنده مايه مباهات و افتخار ميباشد و سعي ما وهمكاران بنده در بانك توسعه صادرات بر اين خواهد بود كه بتوانيم با مقدور نمودن تسهيلات قانوني بانكي بستر را براي فعاليت هر چه بيشتر شركت ريخته گري فراهم سازيم . بعد از سخنان جناب آقاي جباري رئيس شعبه تبريز بانك توسعه صادرات و مطرح شدن نحوه همكاري در مسائل كاري از جمله كمك بانكي به شركت ، همكاري در پروژه هاي سرمايه اي ، حل مسائل اعتباري و سياق رفع و رجوع قانوني آنها توسط كارشناسان دو طرف نيز مذاكرات خود يافت و جلسه در محيطي دوستانه به كار خود پايان داد .

دسته‌بندی خبر: qr code


استانداردها و گواهینامه‌ها

There are currently 0 users online.

 

اشتراک خبرنامه

شبکه‌های اجتماعی